بدون دسته بندی

اشتراک Premium Lite یوتیوب

یوتیوب در پی آن است تا با ارئه یک اشتراک جدید ارزان‌تر از YouTube Premium کاربران جدیدی را جذب پلتفرم خود کند. Premium Lite نام سرویس جدید یوتیوب میباشد که کاربران را مقدور میسازد ویدیوها را بدون تبلیغ تماشا کنند اما این نوع اشتراک شامل ویژگی مانند YouTube Music نمیباشد.

با توجه به گزارش های منتشر شده، این سرویس برای نخستین بار توسط یکی از کاربران سایت resetera مشاهده شده و گوگل به صورت رسمی وجود این سرویس را تأیید نموده است. یوتیوب می‌گوید در حال تست این سرویس اشتراکی جدید در کشورهای متعدد است، اما هیچ جزئیات بیشتری در مورد در دسترس گرفتن کامل سرویس Premium Lite ارائه ننموده است.

هزینه‌ی اشتراک جدید Premium Lite نصف قیمت YouTube Premium میباشد و بر اساس انتظار نیز از مزایای کمتری برخوردار است. Premium Lite علاوه بر اینکه از YouTube Music بدون تبلیغات پشتیبانی نمی‌کند بلکه ویژگی‌هایی مانند پخش در پس‌زمینه و دانلود محروم است. البته کاربران YouTube Premium Lite می‌توانند از YouTube Kids بدون تبلیغ لذت ببرند.

در حال حاضر YouTube Premium Lite در کشورهای منتخب گوگل در حال تست میباشد و از طریق وب، iOS، اندروید و تلویزیون‌های هوشمند و کنسول‌های بازی در دسترس است. اگر گوگل به صورت رسمی به این سرویس اشتراک جدید چراغ سبز نشان دهد، احتمالا به صورت جهانی در دسترس قرار بگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا