تکنولوژی

سرویس استریم گو پرو

موفقیت سرویس استریم توییچ به قدری بزرگ و گسترده بوده که شرکت‌های گوناگون دیگر نیز به‌دنبال توسعه سرویسی شبیه به آن هستند. از جمله این شرکت‌ها گو پرو (gopro) می‌باشد که در زمینه تولید دوربین‌های مختلف فعالیت دارد. مقامات این شرکت اعلام کردند که وب‌سایت رسمی این شرکت  یعنی gopro.com، سرویس استریمی را در اختیار کاربران پلاس خود قرار خواهد داد.

مشترکین با استفاده از سرویس استریم گو پرو مقدور می‌باشند مستقیما لحظات خود را در وب‌سایت این شرکت برای علاقه‌مندان استریم کنند. افراد بسیاری از دوربین‌های گو پرو استفاده می‌کنند که از آن‌ها می‌توان به طبیعت‌گردها، صحراگردها، کوهنوردان، پارکورکارها و … اشاره کرد. اضافه ‌شدن این سرویس به وب‌سایت گو پرو می‌تواند محیطی را ایجاد کند که علاقه‌مندان به مشاهده استریم‌های مختلف پرداخته و استریمرهای موردعلاقه خود را راحت‌تر دنبال کنند.

سرویس‌های دیگری مانند توییچ با اینکه در ابتدا برای گیمرها طراحی شده بود اما هم اکنون توسط کاربران مختلفی استفاده می‌شود. شرکت gopro در مورد سرویس جدید خود اعلام کرده که امکان استریم محتوا با کیفیتی بسیار بالا وجود دارد و درعین‌حال، استفاده از آن بسیار ساده خواهد بود.

اگر تمایل به استفاده از سرویس جدید گو پرو را دارید، ابتدا باید حق اشتراک گو پرو پلاس بخرید. گو پرو حق اشتراک پریمیوم خود را در ازای ۵ دلار به‌صورت ماهانه دراختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های اشتراک پلاس این شرکت نیز برخورداری از فضای ابری نامحدود برای آپلود ویدیوهای ضبط‌شده با دوربین‌های گو پرو است.

درحال‌حاضر، امکان استفاده از سرویس‌های استریم یوتیوب و توییچ به صورت رایگان وجود دارد؛ اما این سرویس‌ها برای مخاطبان عام هستند و امکان دارد محتوایی که ساعت‌ها و روزها برای تولید آن تلاش کرده‌اید، مورد توجه قرار نگرفته یا به دست مخاطبان علاقه‌مند به نوع محتوای مدنظرتان نرسد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا