تکنولوژی

مجهز شدن وان درایو به اجرای تصاویر Motion Photo سامسونگ

اخیرا مایکروسافت Microsoft OneDrive خود را به‌روزرسانی کرده و توانایی پخش محتوای ثبت‌شده توسط قابلیت Samsung Motion Photo و همچنین پخش ویدئوی 8K سری گلکسی اس 21،گلکسی اس 21 و گلکسی نوت 20 را به آن اضافه کرده است.

تا قبل از این به‌روزرسانی، وان‌درایو می‌توانست فایل‌های مذکور را ذخیره کند اما قادر به اجرا آن‌ها نبود. وان‌درایو صرفا نسخه‌ی ثابت Motion Photo سامسونگ، را به ‌نمایش می‌گذارد. وان‌درایو اکنون از فایل‌های 250 گیگابایتی پشتیبانی می‌کند و این قابلیت برای ذخیره‌ی ویدئوهای 8K که حجم زیادی دارند بسیار مفید می‌باشد.

نسخه‌ی کنونی اپلیکیشن وان‌درایو دارای طرح‌بندی جدید در صفحه‌ی اصلی خود می‌باشد که به کاربر امکان می‌دهد به‌سرعت به فایل‌های جدید و فایل‌های آفلاین دسترسی پیدا کند. همچنین در صفحه‌ی اصلی عنوانی به نام On This Day وجود دارد که تصاویری که سال‌ها قبل در تاریخی مشخص گرفته‌اید، هر روز در آن به ‌نمایش می‌گذارد. اپلیکیشن گوگل فوتوز (Google Photos) قادر به اجرای تصاویر ثبت‌شده توسط قابلیت Motion Photos نیست و درنتیجه  وان‌درایو از این نظر برتری بیشتری دارد.

سامسونگ و مایکروسافت سال‌ها است که با یکدیگر همکاری تجاری مؤثری دارند. سامسونگ اپلیکیشن‌های مایکروسافت را به‌صورت پیش‌فرض روی سری گلکسی قرار می‌دهد و مایکروسافت نیز سامسونگ را به‌عنوان شرکت منتخب برای اجرای سرویس استریم بازی xCloud انتخاب کرد. همچنین اپلیکیشن کاربردی Your Phone مایکروسافت اکثر قابلیت‌هایش را برای نخستین بار روی گوشی‌های سری گلکسی ارائه می‌دهد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا