تکنولوژی

مسواک برقی هوشمند

مسلما داشتن چهره زیبا بدون تمیزی و سالم بودن دندان ها غیر ممکن است. شرکت کلیبری (Kolibree) که مسواک برقی جدیدی به نام Ara ساخته است مدعی میباشد که بواسطه این مسواک دندان‌های شما را در لیست زیباترین دندان‌های فصل قرار خواهد گرفت.

Ara اطمینان حاصل می‌کند که شما 2 دقیقه به انجام عمل مسواک زدن اختصاص دهید و حداقل این عمل را برای ۲ بار در روز تکرار میکنید. ممکن است تصور کنید انجام این کار با این مدت زمان در طول روز، وقتتان را می‌گیرد؛ اما تحقیقات صورت‌ گرفته بیانگر آن هستند که میانگین زمان مسواک زدن در ایالات متحده از 45 تا 70 ثانیه متغیر است؛ بدین ترتیب حدود 60 تا 90% کودکان و بزرگ‌سالان به مشکل حفره‌های دندانی دچار هستند.

این مسواک برقی هوشمند علاوه بر اعلام کردن زمان مفید مسواک زدن، مجهز به ویژگی +Coach است که نشان می‌دهد در کدام قسمت‌ها باید تلاش بیش‌تری بابت تمیزی دندان‌هایتان صورت گیرد. با قرار دادن مسواک در مقابل اپلیکیشن آن، می‌توانید یک مدل سه‌بعدی از دهان خود مشاهده نماید؛ در این سیستم، بخش‌هایی که نیاز به مسواک زدن دارند را به صورت زرد رنگ و بخش‌هایی که به خوبی مسواک زده شدند را با رنگ سفید نشان داده است. همچنین در مرکز این صفحه یک نرخ درصد به چشم می‌خورد که آمار سطوح تمیز دندان را در اختیار قرار می‌دهد.

مسواک برقی Ara گزارش‌های هفتگی مبنی بر چگونگی مراقبت از دندان‌ها را به کاربران ارسال می‌کند. این مسواک برقی حدود 2.30 اونس وزن دارد؛ در نتیجه میتوانید آن را به راحتی در هر جا خصوصا هنگام سفر حمل و استفاده کنید. به لطف عمر دوهفته‌ای باتری آرا، حتی اگر شاژر آن را همراه نداشته باشید نیز به‌راحتی پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا