کسب و کار

پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک بسته به اینکه در چه منطقه ­ای هستید، می توانید  از درب و پنجره آلومینیوم و ترمال بریک پیشرفته استفاده کنید.کاربرد نوار های پلی آمید (موانع حرارتی) در درب و پنجره آلومینیومی به شدت قابلیت عایق بودن آنها را ارتقاء می­دهد. از پلی آمید  در میان پروفیل آلومینیوم استفاده می­شود، تا مانع حرارتی ایجاد شود و جریان حرارت کاهش یابد پنجره آلومینیومی ترمال بریک مجتمع صنعتی آلومینیوم پیمان  با پلی آمید های  حرارتی تجهیز شده­ اند و در نتیجه از بهره ­وری انرژی بالاتری را برخوردارند.

عملکرد گرمایی

پنجره ترمال بریک با عملکرد سطح بالا از این قابلیت برخوردارند که الزامات استاندارد بهره­ وری انرژی را برآورده کنند یا حتی از سطح استاندارد نیز فراتر عمل کنند. پنجره دوجداره ترمال بریک به راحتی می­توانند تا ۶۰ درصد عمل جذب یا دفع حرارتی بهبود ببخشند و از این لحاظ با درب و پنجره پی­ وی ­سی رقابت می­کنند.

صرفه جویی درمصرف انرژی

خانه ­هایی که در اقلیم ­های گرم، سرمایش آنها به صورت الکتریکی صورت می­گیرد، قریب به ۳۰۰ برابر صرفه­ جویی انجام می­شود. در طول عمر ساختمان نیز به لحاظ انرژی در مقایسه با انرژی ورودی اولیه، تا بیش از ۱۰۰ برابر بیشتر صرفه­ جویی می­شود.

میانگین

در مورد میزان میانگین گاز برای گرم شدن خانه ­ای در شمال کشور، استفاده درب و پنجره آلومینیوم ترمال بریک باعث می­شود تا تنها در سال اول استفاده از این پنجره های آلومینیومی ، میزان معادل  CO2تا سه برابر در مقایسه با تولید پروفیل آلومینیوم بیشتر صرفه ­جویی شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا